3D COACHING IN BUSINESS

3D KOUČINGS BIZNESĀ

Ir sens Veina Grecki citāts, kuru es mīlu: " Es traucos turp, kur būs ripa, nevis tur, kur tā bija". Un mēs vienmēr centāmies tā darīt Apple. No paša sākuma. Un vienmēr turpināsim. /Stīvs Džobs/

Koncepcija «3D Coaching» biznesā.

Mēs dalīsimies ar piemēriem no pasaules pieredzes. Jūs varēsiet sākt ieviest „3D Coaching” koncepciju darba vietā savā kompānijā jau apmācību laikā.
Sešas vadītāja kouča kompetences. Mēs parādīsim un Jūs pārbaudīsiet praksē: kāds neticams spēks piemīt sešām vadītāja, kurš pielieto koučingu savā pārvaldē, kompetencēm. Jūs varēsiet: -noteikt un virzīt komunikācijas virzienu, -redzēt attieksmi un kolēģu stilu, -izvēlēties saziņas meistarības veidu, -identificēt vides kvalitāti, -pārvaldīt atbildību, -kontrolēt progresu.


PIECPADSMIT KOUČINGA MEISTARĪBAS BIZNESĀ.
Izmantojot piecpadsmit koučinga meistarības biznesā, kompānijas īpašnieks nodrošina sev jaunu līderības līmeni, bet viņa vadītāji sasniedz augstākas meistarības menedžmenta līmeni.

Meistarība „Izrāda vinnējoš attieksmi pret kolēģi”
Šī meistarība ir „maģija biznesā”, kuras varenība atver agrāk „aizvērtas durvis” un atrisina to, kas vēl nesen licies neiespējams.

Meistarība „Veido vinnējošas attiecības ar komandu”
Skaidrība un vienošanās, kas apstiprina efektivitāti attiecībās, ļauj Jūsu komandai pāriet uz jaunu rezultātu līmeni. Jums būs pieejamas metodes augstas sarežģītības uzdevumu risināšanai savā komandā.


Meistarība „Veido atbalstošu biznesa vidi”
Kvalitatīvi izveidotas un saskaņotas savā starpā biznesa vides var pildīt līdz 90% Jūsu darba. Programmā mēs apskatīsim sešas galvenās biznesa vides no kurām Jums ir iespēja saņemt lielāku atbalstu savā kompānijā.


Meistarība „Vienojas par...”
Kļūt par vienošanās meistaru – tas nozīmē zināt kas ir vienošanās, kādas tās mēdz būt, zināt par ko tieši vispirms nepieciešams vienoties savā kompānijā. Un galvenais – mācēt noslēgt vienošanās regulāri, pietiekošā daudzumā un kvalitātē! Tieši ar to mēs arī nodarbosimies programmā!

Meistarība „Ieeja nezināmajā”
Tas ko Jūs neapzināties – pārvalda Jūs, tas nozīmē  arī organizāciju. „Ieeja nezināmajā” padarīs „tumšās puses” gaišas, un tas nozīmē zināmas un pārvaldāmas.

Meistarība „Neitralizē traucēkļus”
Eksistē sešpadsmit pamata  traucēkļi, kas bremzē kolēģu efektivitāti. Jūsu ietekme uz traucēkļiem palielinās, sākot tos vairāk apzināties. Izklausās vienkārši?!  Bet tas strādā!

Meistarība „Virza personīgo atbildību”
Mēs piedāvāsim metodes kā attīstīt un ieviest personīgo un komandas atbildību. Mēs neprātosim par atbildību, mēs meklēsim variantus, kā padarīt atbildību par absolūtu standartu kompānijā visos līmeņos.


Meistarība „Ieved risinājumu pasaulē”
Pieņemt lēmumus un novērst problēmas, nesarežģījot situāciju un bez aizkavēšanās, – lūk, kāda ir šīs meistarības būtība.

Meistarība „Ekonomē laiku un enerģiju”
Laiks ir neatgriežams resurss! Atbrīvoties no darbībām, kuras nav Jūsu laika vērtas, ir šīs meistarības sākums, bet investēt dārgo laiku darbībās, kas nes lielu vērtību un izdevīgumu – būs turpinājums. Meistarības attīstīšana sniegs efektivitātes paaugstināšanu kolēģim un visai komandai kopumā.

Meistarība „Paaugstina kolēģa, nodaļas, komandas efektivitāti”
Mēs dalīsimies pieredzē, kā, pielietojot koučingu, var ieviest skaidrību un paaugstināt katra kolēģa un komandas efektivitāti. Kā padarīt efektivitāti izmērāmu, kā ietekmēt tās attīstības līmeni – tā ir šīs meistarības būtība.

Meistarība „Ekstraordināra vadīšana”
Cik stundas vidēji Jūs veltiet vadīšanai katru darba dienu? Kas apstiprina, ka Jūsu vadības metode ir efektīvāka kā iepriekš? Mēs atradīsim un atklāsim atbildes, kuras pastiprinās Jūsu vadību sapulcēs, darba vietās un sazinoties attālināti ar kolēģiem pa telefonu,skype un citiem saziņas līdzekļiem.


Meistarība „Biznesa procesu ieviešana”
Apturēt neproduktīvus biznesa procesus, atrast un ieviest jaunus ar koučinga palīdzību – tas rada progresu Jūsu organizācijas attīstībā.

Meistarība „Nosaka standartus, trenē iemaņas”
Lai realizētu galvenos uzņēmuma mērķus, izpildot svarīgākos uzdevumus, bieži kļūst nepieciešamas jaunas kolēģu iemaņas.

Meistarība „Atklāj redzējumu”
Organizācija, kurai nav sava precīza nākotnes redzējuma, līdzīgi kā automašīna, kas brauc pilnīgā tumsā bez gaismām, nevar apzināti virzīties uz priekšu, tādējādi nevar sasniegt mērķi.


Meistarība „Peļņas palielināšana”
Bez komentāriem - tā vienkārši ir biznesa būtība!


Pēc sešu moduļu apmācības tiek izsniegts skolas Euro Coach diploms.

Design & UI Created by Digiinfo TEAM & Programming by DTWeb