Profesionālajā koučingā

Kam un Ko „3D Coaching” dod kā resurss pastiprinošs personīgo efektivitāti?
Kam un Ko „3D Coaching” dod kā resurss pastiprinošs personīgo efektivitāti? Tiem, kuri plāno sasniegt mērķi un/vai radīt būtiskas izmaiņas dzīvē – tiem palīdzēs skolas Euro Coach programma. Tā radīta, lai samazinātu mūsu lēmumu neizpildīšanās riskus un paaugstinātu nozīmīgo rezultātu sasniegšanas iespējamību! Organizāciju, kolektīvu, valsts dienestu vadītājiem un līderiem – iespēja radīt atbildīgākas komandas! Mūsu komandai ir veiksmīga pieredze sadarbībai ar cilvēkiem no sekojošām profesijām un dienestiem: pedagogiem, biznesa konsultantiem, sporta treneriem, psihologiem, psihoterapeitiem, probācijas dienestiem, sociālajiem dienestiem, bērnu namu direktoriem. Katrs skolas Euro Coach absolvents atzīmēja savu personīgo progresu gan sešu mēnešu apmācību laikā, gan arī pēc programmas pabeigšanas.
Kam un Ko „3D Coaching” dod profesionālajā koučingā?
Tiem, kuri sapņo kļūt par profesionālu kouču, skolas Euro Coach programma dod kvalifikāciju un specializāciju izvēlētajā profesijā. Tiem, kuri sāk kouča karjeru, skolas Euro Coach programma ļauj apgūt kouča meistarību. Profesionālam koučam - savas profesionalitātes līmeņa paaustināšana.
Kam un Ko „3D Coaching” dod personīgajā dzīvē?
Tie, kuriem svarīga sava personīgā attīstība kopā ar profesionāļiem – piedaloties skolas Euro Coach programmā veiks milzīgus soļus savā personīgajā izaugsmē, atklās un savienosies ar sava potenciāla stiprajām pusēm! Tie, kuriem svarīgi atrisināt problēmu - skolas Euro Coach programma sniedz sešu mēnešu profesionālu atbalstu problēmu risināšanā darbā un mājās! Tie, kuriem ir svarīgi pilnveidot attiecības ar pašiem nozīmīgākajiem savas dzīves cilvēkiem – ir iespēja radīt attiecības par kādām vairums cilvēku uz mūsu planētas var tikai sapņot! Tie, kuri atrodas grūtā situācijā jau ilgu laiku un neredz ceļus risinājumiem, skolas Euro Coach programmā kopā ar profesionālu kouču - mentoru varēs atrast un radīt visus nepieciešamos resursus tam, lai tiktu galā ar esošo situāciju! Ikvienam, kurš vēlas uzlabot savas komunikācijas prasmes – programma „3D Coaching” nodrošina iespēju sazināties ar vieglumu un gandarījumu tā, lai Jūs sadzirdētu!
Design & UI Created by Digiinfo TEAM & Programming by DTWeb